Купання для дітей це велике задоволення. Зробити його ще приємнішим і кориснішим Вам допоможе екологічно чиста морська сіль «Карапуз» з екстрактами трав. Вона збагачує воду мінералами, необхідними для здоров'я дитини. До складу входить морська харчова сіль найвищої якості. Екстракти трав містять ефірні олії, флавоноїди, хамазулен і вітамін С, що у сполуці із сіллю забезпечують ніжній шкірі маляти гарний догляд. Йод позитивно впливає на роботу ендокринної та нервової систем. Калій, натрій і магній допомагають регулювати живлення клітин та їх очищення, формують клітинні оболонки, передають нервові імпульси.

Якщо використовувати сіль регулярно, можна забезпечити профілактику опрілостей і сприяти швидкому загоєнню потертостей і подряпинок на шкірі дитини.

Сольові ванночки з травами зміцнюють імунітет, заспокоюють дітей, поліпшують настрій, знижують алергічні реакції. Після прийняття такої ванночки дитина буде бадьорою і життєрадісною.

Різні трави мають різні властивості, тож обрати можна ту дію, яка необхідна саме Вашій дитині.

Ромашка має очищувальні та асептичні властивості. Екстракт ромашки використовується для зменшення запалень, має загоювальну та антиалергічну дію, надає шкірі бархатистості, пружності та матовості,а також тонізує та освіжає.

Екстракт причепи (череди) має протиалергічну, заспокійливу та протизапальну дію, знімає подразнення, опрілості та діатези, допомагає при пітливості шкіри. 

Лавандова олія має антисептичні, загоювальні та регенераційні властивості. Олія лаванди та ялиці (піхти) заспокоюють, знімають стрес, роздратування, усуває безсоння, неврози та допомагає при плаксивості.

Олія шавлії та екстракт звіробою мають виражену регенеруючу, заживляючу, а також яскраву заспокійливу дію.  Олія шавлії та екстракт звіробою мають протизапальні, антиоксидантні, антимікробні та антигрибкові властивості, містять багато корисних компонентів, у тому числі вітаміни А, Е, К, С, групи В (шавлія) та А, С, Е, Р, РР, В4 (звіробій). 

Іони срібла мають стабільні антибактеріальні, антимікробні та антисептичні властивості, є природнім антибіотиком. Ванни з морською сіллю оздоровлюють дитину, знімають напруження та гiпертонус м’язів, містять мікро- та макроелементи, необхідні для здоров'я.