• Чи потрібно прати нові речі для малюка?

 

Покупка речей для свого карапузика відбувається ще перед народженням, тому питання: «чи прати речі?» виникає одразу.

 

Відповідь – так.

 

Ви не знаєте в яких умовах перевозилися та зберігалися речі, скільки разів пройшли повз і скільки мікробів встигло сісти на ці милі повзунки та сорочечки. Прання і прасування – це обов’язкові заходи щодо підготовки речей для новонароджених.

 

  • Як прати: руками чи в машинці?

 

Це вічний біль молодих мам. З одного боку – це безумовна якість прання, акуратність, економія води та електрики, з іншого боку зручність та комфорт.

 

Що обрати?

 

Все просто, якщо у вас є вільний час, то звісно можна унаслідувати приклади наш бабусь та прати руками. І навпаки, якщо часу замало, то в еру технологій можна скористатися пральною машиною. Тем паче, в сучасних пристроях є безліч режимів для дитячого прання або ручний режим.

 

Та є деякі поради при прані в машинці. Не слід прати дитячу білизну при високих температурах, вистачить 40-50 градусів. Гаряча вода може призвести до деформації речей.

 

Ця порада відноситься і до прання руками, не бажано використовувати сильно гарячу воду, достатньо всього 50 градусів.

 

  • Як правильно обирати засіб для прання

 

Почнемо з головного, перше правило яке треба запам’ятати: прання дитячих речей повинно здійснюватися спеціальними засобами без фосфатів та віддушок.

 

Фосфати – вони ефективно пом’якшують воду та покращують миючи характеристики, але також посилюють токсичність ПАР. При попаданні на шкіру маленького карапузика, фосфати можуть спричинити дерматити та інші захворювання.

 

Віддушки – синтетичні речовини, що надають порошку аромати, можуть викликати у малюка алергію. Варто пам’ятати засіб для прання дитячих речей не повинно сильно та приємно пахнути.

 

Обов’язково при прані дитячих речей слід вмикати додаткове полоскання, щоб точно вимити засіб із волокон тканини.

 

Здоров’я та безпека дитини понад усе.